LISZKI
= menu

Termin płatności za odpady komunalne zbliża się wielkimi krokami - grafika tytułowa

Pragniemy przypomnieć wszystkim właścicielom nieruchomości o nieuchronnie zbliżającym się terminie płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi, który przypada na 30 września 2023 roku. To ważne wydarzenie, które ma wpływ na naszą wspólnotę i nasze otoczenie, dlatego warto być odpowiedzialnym obywatelem i uregulować swoje zobowiązania na czas.

Jak dokonać opłaty?

  1. W kasie Urzędu Gminy Liszki: Możesz udać się osobiście do kas Urzędu Gminy, który znajduje się przy ul. Mały Rynek 2, 32-060 Liszki. Kasę można odwiedzać w następujących godzinach:
       - Poniedziałek: 8:30-15:45
       - Wtorek - Czwartek: 8:00-14:00
       - Piątek: 8:00-13:00

       Należy pamiętać, że w godzinach pracy Urzędu przewidziana jest przerwa od 10:30 do 10:45.

  2. Przelewem na indywidualny numer rachunku bankowego płatnika: Możesz dokonać przelewu na odpowiednie konto bankowe o numerze 77 8591 0007 0210 0000 0068 0003. Prosimy o dokładne wpisanie swojego numeru rachunku jako tytułu przelewu, aby uniknąć błędów i opóźnień w rozliczeniach.

Raty proporcjonalne do czasu trwania obowiązku

Warto zaznaczyć, że opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi jest naliczana proporcjonalnie do czasu trwania obowiązku, a terminy płatności przypisane są do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kwartału kalendarzowego. Dzięki temu systemowi rozliczeń opłata jest sprawiedliwie dostosowana do indywidualnych potrzeb i korzystna dla wszystkich mieszkańców.

Dlatego niezwłocznie zajmijmy się uregulowaniem naszych zobowiązań, by zachować porządek w naszej gminie i zapewnić odpowiednie finansowanie dla gospodarki odpadami komunalnymi.

Z góry dziękujemy za współpracę i odpowiedzialność w dbaniu o nasze otoczenie!

Źródło: Facebook / EkoLiszki - ekologiczny serwis Urzędu Gminy Liszki