LISZKI
= menu

Gmina Liszki otrzymuje wsparcie na nowe obiekty sportowe - grafika tytułowa

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Gmina Liszki właśnie została beneficjentem programu "Sportowa Polska – edycja 2023". Dzięki temu programowi, nasza gmina otrzymała znaczące środki w wysokości 3 115 100 zł, które zostaną przeznaczone na dwa ważne zadania związane z rozwijaniem infrastruktury sportowej w naszej okolicy.

Pierwszym z tych zadań jest budowa nowoczesnej hali sportowej przy nowo powstającej Szkole Podstawowej w Kaszowie. Ta nowa hala będzie nie tylko miejscem do rozwoju umiejętności sportowych, ale także miejscem, gdzie nasza młodzież będzie mogła spędzać aktywnie czas i kształtować zdrowy styl życia. To inwestycja, która wzbogaci naszą społeczność i stworzy nowe możliwości dla naszych mieszkańców.

Drugim projektem, który zostanie zrealizowany dzięki wsparciu programu "Sportowa Polska", jest budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Rącznej. Sala gimnastyczna to nie tylko miejsce do uprawiania sportu, ale także przestrzeń, w której odbywać się będą różnorodne zajęcia edukacyjne i kulturalne. Jest to inwestycja, która z pewnością przyczyni się do rozwoju naszych dzieci oraz stworzy warunki do organizacji różnego rodzaju wydarzeń społecznościowych.

Otrzymane środki to ogromna szansa dla naszej gminy na rozwijanie dziedziny sportu i aktywności fizycznej. Dzięki temu wsparciu, będziemy mogli dostarczyć lepsze warunki dla naszych mieszkańców do uprawiania sportu, rozwijania swoich pasji i talentów oraz spędzania aktywnie czasu wolnego.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w pozyskanie tych środków oraz wszystkim mieszkańcom, którzy wspierają nasze inicjatywy związane z rozwojem sportu i rekreacji w naszej gminie. Dzięki wspólnemu wysiłkowi będziemy mogli cieszyć się nowoczesnymi obiektami sportowymi, które będą służyć naszej społeczności przez wiele lat. Trzymajmy kciuki za pomyślne realizacje tych projektów i rozwijajmy sport w Gminie Liszki!

Źródło: Facebook / Gmina Liszki - Urząd.